HAKKIMIZDA

BY NİNİ olarak, 2019 yılında yenilikçi, genç ve dinamik bir ekiple çıktık yola, dünya modasını yakından takip ederek, bütün ürünlerimizi, kalite, tasarım ve güven kıstasları çerçevesinde siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BY NİNİ ürünleri kalitelidir: Çünkü biz çıktığımız uzun soluklu bu yolda ürün memnuniyetinin kaliteli üründen geçtiğini çok iyi biliyoruz. Kaliteli ürün üreterek hem siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizden memnun kalmasını sağlayacağız hem de kaliteli bir marka olarak yolumuzda emin adımlarla yürüyeceğiz.

Sağlığınız önceliğimizdir: Siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünler, sağlık testlerinden geçerek satışa sunulmaktadır. Bütün ürünlerimiz anti-alerjik yapıya sahiptir. Satışa sunduğumuz takı ve aksesuarlar medikal çelikten üretilmiştir bu yüzden hiçbir alerjik reaksiyona neden olmaz. Yine satışa sunduğumuz parfüm, gözlük ve takılarımız, konusunda uzman kişiler tarafından test edilmiş ve Sağlık Bakanlığından uygunluk belgesi almıştır.

BY NİNİ modanın adresidir: Dünya modasını yakından takip ederek ve dünya modasına uygun ama kendine has tasarımları olan ürünlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

ÜRÜNLERİMİZ

Parfüm: BY NİNİ, İtalyan ve Türk ekiplerini bir araya getirerek, doğadan özenle toplanan en saf özlerin mükemmel uyumunu şişelerine sığdırdı. 

Takı ve Aksesuar: BY NİNİ takıları, ışıltı, zarafet ve şıklığın üzerinizdeki hali.

Güneş Gözlüğü: Dünyaya BY NİNİ çerçevesinden bir başka bakın.

VİZYONUMUZ

Dünyanın her köşesinde parfüm, gözlük ve takı denilince akla gelecek ilk marka olabilmek.

MİSYONUMUZ

Kalite, tasarım ve güven kıstaslarından ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin beğenisini her geçen gün daha fazla toplayabilmek.